Germicídne svetlo sterilizuje vzduch

Pandémia priniesla priame ohrozenie pre zdravie človeka, ale aj neustále sa zvyšujúce obavy. Čoho sa dotknem, kde sa nakazím?

Riešením môže byť aj sterilizácia prostredia prostredníctvom germicídneho žiarenia.

dezinfekcia ozónovým generátorom

Úprava ozónom je metóda dezinfekcie bez použitia chemikálií – chlóru, kde biocídnym činidlom je ozón, plyn so silnými oxidačnými vlastnosťami.

Ošetrenie ozónom je ideálne všade tam, kde sa vyžaduje mikrobiologická čistota a sterilita v bezprostrednom ľudskom prostredí. Správne využitie ozónu, je aj v priestoroch, kde sa denne strieda veľa ľudí, obzvlášť chorých.

Dezinfekcia auta ozónom

Jedným z najbežnejších spôsobov použitia generátora ozónu je ozónovanie automobilov na odstránenie zápachu a dezinfekciu klimatizácie. 

Auto po cigaretovom zápachu, pachom plesní po rozliatom mlieku, alebo inom nápoji, zápach po domácich zvieratách.

Pomocou ozónu sa môžete ľahko zbaviť zápachov, plesní ak budete postupovať týmto postupom.

Čo je dezinfekcia ozónom - ozonizácia?

Úprava ozónom je metóda dezinfekcie bez použitia chemikálií, kde biocídnym činidlom je ozón, plyn so silnými oxidačnými vlastnosťami.

Ošetrenie ozónom je ideálne všade tam, kde sa vyžaduje mikrobiologická čistota a sterilita v bezprostrednom ľudskom prostredí.

Ozonácia - jednoduchá , ale účinná

Liečba ozónom je jednoduchá, nekomplikovaná aktivita, ktorá vám zlepší život. 

Najskôr si pozorne prečítajte pokyny a pochopte ich. Ak je niečo nejasné alebo vyvoláva pochybnosti, položte nám otázku.

Ozónovanie bytov, predajní a firiem

Ozonizácia miestností je funkčná sterilizácia a dezinfekcia ovzdušia. Liečba ozónom umožňuje odstránenie škodlivých baktérií, vírusov, plesňových spór, plesní alebo alergénov, ako sú roztoče zo vzduchu a predmetov v miestnosti. 

Neoceniteľnou výhodou tejto metódy je odstránenie zápachu.

veľkosť ozónového generátora

Faktorov, ktoré pomôžu určiť veľkosť generátora ozónu je viac.

Naším odporúčaním je, aby ste si všímali výkon miligramy za hodinu mg/h. Pri výbere generátora ozónu je potrebné zvážiť niekoľko otázok a niekoľko premenných. 

Čistenie ozónom

Na čo sa môže použiť čistenie ozónom?

Vďaka veľmi reaktívnej povahe je ozón ideálnym okysličovadlom pre úpravu vzduchu a vody.

Nachádza sa prirodzene v atmosfére, kde plní viacero funkcií.

O jeho prínosoch pre čistenie vzduchu v našich domovoch sa hovorí menej. Rozoberme si preto podrobne na čo a ako sa využíva v rôznych oblastiach našeho života.

Čo je ozón, aké má vlastnosti?

Ozón je vysoko reaktívne a nestabilné spojenie troch atómov kyslíka. Samotné slovo pochádza z gréckeho ozeínu , čo znamená „cítiť“. 

A veru nie bez dôvodu, pretože plyn má typický zápach, ktorý je niekedy badateľný na zle vetraných miestach s mnohými (starými) kopírovacími strojmi alebo po búrke s veľkým množstvom bleskov. Chemický vzorec je O3.

Pseudomonas - baktéria v studničnej vode

Pseudomonas aeruginosa je baktéria, ktorú možno nájsť v pôde, v studničnej vode a na rastlinách. Jedná sa o oportunistický patogén, ktorý potrebuje len veľmi málo živín, aby prežil. Táto baktéria sa môže vyskytnúť aj v destilovanej vode.

Obhliadka Zadarmo