Ozónovanie bytov, predajní a firiem

Ozonizácia miestností je funkčná sterilizácia a dezinfekcia ovzdušia. Liečba ozónom umožňuje odstránenie škodlivých baktérií, vírusov, plesňových spór, plesní alebo alergénov, ako sú roztoče zo vzduchu a predmetov v miestnosti. 

Neoceniteľnou výhodou tejto metódy je odstránenie zápachu.

Použitím ozónu sa môžete zbaviť nepríjemných zápachov, ako je zatuchnutý zápach, pach cigariet, zápach potu, pach po ohni, pach po varení, pachy mačiek alebo psov alebo pachy farieb, lepidiel, lakov atď.

 

Používame profesionálne ozonátory – s vysokou účinnosťou

  • ozónovanie interiéru bytu, firemné priestory, predane, ambulancie , atď.
  • odstraňovanie nepríjemných zápachov varenia, fajčenia, dymu, potu, zvierat a iných
  • odstránenie roztočov, baktérií, vírusov bez použitia chemikálií
  • zbavenie sa spór plesní a húb

Cena závisí od konkrétneho prípadu.

Ozonáciu vykonávame hlavne v Nitre, Bratislave, Trnave a ich okolí.

 

Ozonácia sa tiež používa na odstránenie zápachu farby, lepidla alebo vôňu nového nábytku po renovácii. Ozonácie je vhodná v prípade po chorobe jedného člena domácnosti, alebo ako dezinfekcia izieb v nemocnici po pacientovi na zničenie všetkých baktérií a zápachu.

Zároveň je ozónová dezinfekcia veľmi účinná pri dezinfekcii klimatizačných a vetracích jednotiek, zabraňuje šíreniu húb, plesní a roztočov, ako aj chorôb a vírusov. Ozón sa veľmi často používa – aj v potravinárstve m vo výrobe potravín, v mäso výrobe na elimináciu baktérií a zápachu po výrobnom procese.

Ozonácia je je dnešnej dobe odporúčaná aj pre kaderníctva, masérske salóny, wellness, športové kluby na dezinfekciu šatní, posilňovne, telocvične, tiež pre hotely, bary, pivnice a pod.

V dnešnej dobe je dezinfekcia ozónom jednou s popredných a účinných dezinfekcií , ktorá vás chráni pred baktériami, vírusmi. A navyše eliminuje zápach, likviduje roztoče, plesne.

 

Prečo používať ozón

Liečba ozónom je jednou z najúčinnejších metód dezinfekcie. 

Ozón má veľmi silný baktericídny a fungicídny účinok, asi 50-krát účinnejší a 3 000-krát rýchlejšie ako chlór. 

Ozón nezakrýva , ale naozaj odstraňuje nebezpečné mikroorganizmy a nepríjemný zápach .

Ozón je plyn, ktorý sa tvorí v prírodnom prostredí, jeho prevádzka spočíva v bezpečnej oxidácii látok ohrozujúcich zdravie. Liečba ozónom, ak je správne aplikovaná je ekologická metóda, ktorá nezanecháva žiadne vedľajšie účinky alebo nespôsobuje alergické reakcie – je tá správna metóda ktorá je neškodná pre ľudí a životné prostredie. Naopak, toto ošetrenie opakované najmenej dvakrát ročne zlepšuje kvalitu života alergikov a astmatikov, pretože ničí dráždivé huby, plesne a alergény.

dezinfekcia priestorov

Dezinfekcia priestorov

Profesionálne ozonovanie priestorov. Najlepšie riešenie ak hľadáte rýchlu a jednorazovú dezinfekciu bez nutnosti kupovať ozonátor vzduchu.

Viac o ozónovaní

Obhliadka Zadarmo