Osmotický filter – osmoticka voda

V našom dnešnom článku si bližšie popíšeme ďalšiu možnosť filtrácie a úpravy vody v domácom prostredí.

Je dobré venovať kvalite vody dostatok času, pretože bez kvalitnej a zdravej vody nedokážeme prežiť viac ako tri dni.

Rovnako sa oplatí investovať do zariadení, ktoré zlepšujú úpravu a kvalitu vody. Pozitívne vplyvy na vaše telo zaregistruje veľmi rýchlo. Tak prečo si nedopriať takéto stavy už oddnes?

Myslite aj do budúcnosti, aj keď naša krajina má zatiaľ dostatok pitnej a kvalitnej vody, nemusí tomu byť takto aj o pár desiatok rokov. Začnite si vodu vážiť už dnes a pristupujte k jej používaniu zodpovedne. Neplytvajte s ňou zbytočne pri každom pustení vodovodného kohútika a pomyslite si, ako by to bolo, keby takúto vymoženosť dnes nemáte.

 

Osmotický filter - moderné zariadenie na filtráciu a úpravu vody

V súčasnej dobe rastie význam filtrov na filtráciu vody a jej úpravu. My rozoberieme princíp osmotického filtra (i keď v bežnej praxi sa stretnete aj s inými filtrami na filtrovanie a úpravu vody).

Všetky vodné filtre predstavujú najvhodnejšiu možnosť v rámci riešenia problémov s vodou. Zvoliť si vodný filter doma je výhodnejšie, ako kupovať balené vody v supermarketoch a obchodných domoch.

 

Osmotický filter radu M – 650

Najznámejším a najpoužívanejším je takzvaný osmotický filter radu M – 650. Ním budete chránení pred mechanickými nečistotami, vírusmi, či baktériami, ako aj pred ťažkými a škodlivými kovmi.

Je jedno, či ho použijete na úpravu vlastnej studničnej, či mestskej vody. Pokiaľ máte väčšiu rodinu, je určený priamo vám. Piť budete kvalitnejšiu vodu, rovnako budete používať lepšiu a zdravšiu vodu na varenie, kúpanie a ostatné domáce aktivity.

Jednotlivé osmotické filtre Marlus sú skonštruované tak, aby mali dlhú životnosť a nepoškodzoval ich tlak vody a nezničili sa filtračné nádoby.

 

Výhody osmotického filtra M-650

Prečo si zadovážiť do svojej domácnosti takýto filter? Tu sú najväčšie výhody osmotického filtra M – 650 firmy Marlus:

  • vysoká účinnosť a efektivita filtrácie (až 99,9 %) v domácnostiach
  • jednoduchá a rýchla montáž filtra
  • osmoticka voda
  • dlhá záručná doba - až 10 rokov
  • viacstupňový (až 6 stupňov) mechanizmus filtrácie
  • certifikovaný filtračný systém
  • nízke prevádzkové náklady

 

Čo dodať na záver? Neverte vždy tomu, že voda z vašej vodomernej šachty alebo zo studne je skutočne neškodná a bezchybná, pretože to hovoria iní. Radšej si vodu filtrujte a prípadne upravte jej zloženie. Je to jednoduché, pomocou najpoužívanejšieho a veľmi obľúbeného osmotického filtra M-650.

Šetriť na svojom zdraví sa nevypláca. Pamätajte na to, že kvalitná voda je potrebná pre dlhovekosť každého z nás. Nepodceňujte túto oblasť. Predsa nebudete piť vodu, ktorá nechutí ani vám, ani vašim rodinným príslušníkom. Navyše je znečistená a nespĺňa predpísanú kvalitu. Pite filtrovanú vodu a bunky vo vašom tele budú zdravšie a spokojnejšie. To vám garantujeme!

Obhliadka Zadarmo